Viaţa: prin comunicare şi zâmbete
marți, 7 mai 2013
Vreo asemanare? :)
Este, va spun eu! :) Va fac cunostinta cu tatal meu drag, un om de mult bun simt, de mare caracter, un fost padurar de exceptie, un OM de la care am de invatat in fiecare zi multe, multe. Sa ramai mereu "VERDE"! ;)
Un comentariu:
Vilhelm man
spunea...
Daaaa:)
O seara frumoasa!
Cu respect,
Coltisor de Rai
23 iulie 2013 la 10:20
Trimiteți un comentariu
Postare mai nouă
Postare mai veche
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
Un comentariu:
Daaaa:)
O seara frumoasa!
Cu respect,
Coltisor de Rai
Trimiteți un comentariu