marți, 7 mai 2013

Vreo asemanare? :)




Este, va spun eu! :)  Va fac cunostinta cu tatal meu drag, un om de mult bun simt, de mare caracter, un fost padurar de exceptie, un OM de la care am de invatat in fiecare zi multe, multe. Sa ramai mereu "VERDE"! ;)