Viaţa: prin comunicare şi zâmbete
marți, 7 mai 2013
Vreo asemanare? :)
Este, va spun eu! :) Va fac cunostinta cu tatal meu drag, un om de mult bun simt, de mare caracter, un fost padurar de exceptie, un OM de la care am de invatat in fiecare zi multe, multe. Sa ramai mereu "VERDE"! ;)
Postări mai noi
Postări mai vechi
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postări (Atom)