luni, 14 septembrie 2009
Prima zi...
Tocmai ce am vazut un film aseara care mi-a adus aminte de blog-ul meu. Cum a reusit sa-mi reanimeze imaginea blog-ului inceput in 2007? Simplu. Se cheama "Viata mea fara mine", deci cam aceeasi rezonanta, insa cu totul alta tema. Tema blogului meu se dorea si inca se mai doreste a fi una referitoare la viata mea in relatie cu mine, dar si la cat de influentata las sa fie viata mea de catre mediul exterior. My bad, I know :). Oricum, interesant e ca acel film, deci tot un element exterior, mi-a reamintit de dorinta mea de "a intra in randul oamenilor cu blog"... Astfel, incepand de astazi dau start acestui blog. Welcome :)
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu